Pages Menu
TwitterFacebook

Opublikowane przez 13 Gru 2015 w Bez kategorii | 0 komentarzy

Dyskretny urok koronki

Dyskretny urok koronki

Bielizna koronkowa to klasa sama w sobie. Sprawia – bez większego wysiłku – że kobieta czuje się w niej atrakcyjnie i seksownie. W zależności od kroju bielizna z koronki lub z koronkowymi elementami może być delikatnie romantyczna, elegancka czy też drapieżna i zmysłowa.
Koronkowa bielizna produkowana jest w wielu różnych fasonach i formach. Koronkowe wstawki w górnej części miseczek biustonosza, body z koronkowymi wstawkami lub dyskretna ozdoba damskich fig to wersja elegancka. Dyskretne elementy sugerować będą dziewczęcą delikatność i niewinność. Koronka nie powinna wówczas przeważać – podstawowym materiałem może być wówczas np. satyna, która bardzo dobrze komponuje się z takimi zestawieniami. Najlepiej, by prześwity nie odsłaniały zbyt wiele.
Odsłonięcie ciała wskazane jest w przypadku bardziej intymnych kompletów. Bielizna, w której koronka jest materiałem dominującym, ma zdecydowanie bardziej prowokacyjny i erotyczny charakter. Biustonosz i stringi, w których koronkowe elementy przeważają, doskonale podkreślają kształty kobiecego ciała.
Zestawienie koronkowego biustonosza, zwłaszcza gdy materiał ten jest podstawowym tworzywem miseczki, koronkowych majtek oraz pończoch (samonośnych lub z towarzyszeniem specjalnego pasa) firmy bieliźniarskie proponują kobietom uwodzicielskim. Majtki – figi lub stringi – mają wówczas zwykle satynową część pośladkową i koronkowy przód. Warto pod względem kolorystycznym i stylistycznym dopasować do całości pończochy oraz ewentualnie pas. Ponieważ pończochy także powróciły do łask, nie będzie to trudna sztuka.
Dla odważnych kobiet przeznaczony jest tzw. bodystocking, czyli komplety stworzone specjalnie dla wzmocnienia erotycznego charakteru. Doskonale eksponuje wszystkie kobiece atuty. Body w całości wykonane jest w tej wersji z koronki, materiał zaś jest przezroczysty na biuście. Bielizna w części pośladkowej jest niemal całkowicie wycięta, by wyeksponować piękno ciała. Pikanterii dodają także dodatkowe elementy, jak choćby w kroku. Do takiego typu bielizny pasują mocniejsze barwy, przede wszystkim seksowna czerwień i czerń.
Warto w tym momencie wspomnieć, że ogromne znaczenie w wyrazie koronkowej bielizny ma także jej kolor. Bielizna biała lub utrzymana w delikatnych pastelach ma zdecydowanie bardziej dziewczęcy charakter. Kolor czarny lub czerwony przeznaczony jest dla kobiet zdecydowanych, dojrzałych. Kolorowa koronka, w zależności od barwy, również może podkreślać subtelność lub dojrzały erotyzm. Barwy nascyone i odważne podkreślają seksapil osoby decydującej się na nie. Wszystko zależy jednak od gustu i ostatecznego kształtu stylizacji: niewinna, chłodna bielizna dla niektórych osób może być bardziej prowokacyjna niż otwarcie wyzywający negliż.
Warto bawić się kolorem bielizny: łączyć czarną bazę bielizny z czerwonymi wstawkami wykonanymi z koronki lub czerwonym deseniem.
Odmian bielizny, zarówno pod względem kroju, jak i barw jest bardzo wiele. W większości salonów czołowych producentów bielizny możemy liczyć na fachowe doradztwo. Aby dobrać model idealny dla nas, uwzględniający zarówno indywidualny gust, jak również specyfikę naszego ciała, warto skorzystać z pomocy brafitterki.

Dodaj odpowiedź