Pages Menu
TwitterFacebook

Opublikowane przez 22 Paź 2015 w Bez kategorii | 0 komentarzy

Jak kupić dobry stanik?

Jak kupić dobry stanik?

Dla wielu kobiet, organizacja konferencji na tysiąc osób brzmi mniej zastraszająco aniżeli fakt, że trzeba kupić nowy biustonosz. Jest tak, ponieważ idealne dopasowanie jest bardzo trudne, zwłaszcza dla kobietposiadających mniejsze niż średnie piersi. Jednak proces ten nie musi być kłopotliwy, frustrujący lub bolesny, gdy kobiety postępują zgodnie ze wskazówkami podanymi poniżej. Mamy nadzieję, że te wskazówki są na tyle pomocne, że kobiety o takich piersiacg będą są w stanie zaopatrzyć się w kilka biustonoszy by mieć je pod ręką na różne okazje.

Typ stanika jest tak samo ważny jak wielkość

Jest to dość łatwe dla kobiet, aby określiły swój rozmiar stanika przez zmierzenie swojej piersi z wykorzystaniem miękkiej taśmy pomiarowej lub prosząc sprzedawcę, aby zrobił to za nie. Poznanie swojego kształtu piersi i ciała może być nieco trudniejsze. Na przykład, jedna kobieta może być wysoka i możemieć piersi, które tworzą płaski kontur, podczas gdy inna jest niska ma o obfitość w obszarze klatki piersiowej. Najważniejsze, co muszą kobiety zrobić, gdy wybierają nowy biustonosz jest upewnienie się, że dobrze układa się z ich biustem. Kobiety z pełnym biustem nie chcą wybrać biustonosza, który ma nadmiar tkaniny. Kiedy będą nosić go pod koszulą, jest prawdopodobne, że nie będzie to wyglądać dobrze.

Jedną z rzeczy, jakiej kobiety często nie uważają to fakt, że ich piersi zmieniają się. Ciąża, macierzyństwo, a także normalny proces starzenia może znacząco zmienić rozmiar i wygląd piersi. Po przymiarkach i zakupuie biustonosza powinno się z niego zrezygnować, gdy jest już zbyt luźny w ramiączkach. Dalsze używanie powoduje rozciąganie, co oznacza, że ​​kobieta może w końcu wybrać staniki, które sprawiają, że może uzyskać ściślejsze dopasowanie.

Kobiety muszą być gotowe do tego, by zastąpić biustonosz, kiedy zaczynają czuć się nieswojo, a nie powinny stara się wymusić na tym starym idealnegi dopasowania. Mimo, że może nie zdają sobie z tego sprawy wielkość i kształt piersi mogły się zmienić od kiedy pierwszy zakupiły ten biustonosz.

Trzeba też zwrócić uwagę na materiały

Wszystkie kobiety chcą mieć pewność, że biustonosz po prostu pasuje im dobrze, zwłaszcza gdy dokonały zakupu online. Ważnym czynnikiem, o którym należy pamiętać, jest to że tkanina z jakiej jest wykonany biustonosz również musi się przyczyniać do wygody. Jeśli tkanina w biustonoszu jest nieelastyczne- nie będzie wygody. Dlatego kobiety powinny przymierzyć go, zanim zdecydują się go kupić. Ponadto, każdy biustonosz ma inny projekt. Jeśli to ma dodatkową koronkę lub ma pokazywać dekolt, to będzie pasować inaczej niż coś, co jest odpowiednie do noszenia do pracy.

Wreszcie, kobiety kupujące biustonosz muszą pamiętać, że każda marka ma swoje własne i osobliwe rozmiary jeśli chodzi biustonosze. Tutaj też może być nieco inaczej. Ktoś, kto nosi 36B w jednej marce może będziemusiał kupić biustonosz o większej wielkości miseczki i obwodu klatki piersiowej u innej marki. Jest to kolejna ważna rzecz, którą należy wziąć pod uwagę.

Dodaj odpowiedź