Pages Menu
TwitterFacebook

Opublikowane przez 9 Wrz 2015 w Bez kategorii | 0 komentarzy

Moda na plaży

Moda na plaży

Każda z nas marzy przez cały rok o okresie wakacyjnym, kiedy to można wziąć urlop i odpocząć na plaży, nie martwiąc się niczym i zapominając o troskach dnia codziennego. Czasami na taki upragniony urlop czekamy przez cały rok i długo się do niego przygotowujemy. Piękna pogoda latem i upały sprawiają, że coraz częściej decydujemy się na pobyt nad polskim morzem, zamiast wylatywać na egzotyczne wakacje. Plaża nad naszym Bałtykiem od kilku lat wygląda jak śródziemnomorski kurort. Warto zauważyć, iż taka plaża to prawdziwa rewia mody i niektóre z pań codziennie zmieniają swoje kostiumy kąpielowe, jak najlepsze stroje.

Warto jest zapoznać się z trendami i sprawić sobie jakiś piękny kostium lub bikini, aby móc poczuć się pięknie i swobodnie na plaży. Odpowiednio dobrany strój kąpielowy może zdziałać bowiem cuda i sprawić, że będziemy wyglądały jak morska bogini, lub wręcz przeciwnie – odkryć wszystkie niedoskonałości naszego ciała. Oczywiście nie warto jest przejmować się opinią innych plażowiczów i trzeba po prostu czuć się dobrze, jednak warto pamiętać o tym, że po takim pobycie pozostają nam zdjęcia, których czasami po prostu nie da się oglądać po kilku miesiącach ze wstydu i zażenowania.

Na zakupy stroju kąpielowego najlepiej jest wybrać się z zaufaną przyjaciółką, która będzie potrafiła spojrzeć na nas krytycznym okiem i dobrze nam doradzić. Partner postawiony w takiej sytuacji może niestety stwierdzić, że we wszystkim wyglądamy dobrze dla świętego spokoju i żeby się nie narażać. Panie z większym brzuszkiem nie powinny decydować się na stroje dwuczęściowe. Takie bikini obnaży bowiem ich największą słabość. W dzisiejszych czasach nawet szczupłe osoby coraz częściej wybierają jednoczęściowe kostiumy i dlatego też producenci bardzo dbają o szeroki wybór takiej bielizny plażowej. Można zdecydować się na większy dekolt, lub dla odmiany na odważne wycięcie na plecach. Dobrze jest również zwrócić uwagę na wzór. Lepiej wybierać kostiumy w pionowe wzory, ponieważ te popreczne mogą nas optycznie poszerzać. Duże, kwiatowe wzory są raczej zarezerwowane dla osób szczupłych, którym zależy na nadaniu sobie nieco pełniejszych kształtów.

Jeżeli decydujemy się na dwuczęściowy strój, mamy bardzo duży wybór przeróżnych modeli. Najlepszym wyjściem jest mierzenie ich wszystkich. Niektórym figurom jest bardzo dobrze w mocno wyciętych figach, inne panie zaś najlepiej wyglądają w szortach. Ciekawym pomysłem są majtki, które sięgają aż do pępka. Jest to moda zaczerpnięta z lat sześćdziesiątych. Takie stroje najczęściej występują w zestawieniu granatu z czerwienią, czyli w stylu marynarskim. Młode, szczupłe i zgrabne dziewczyny najlepiej, żeby wybierały bikini w żywych, pięknych kolorach. To dla nich są również zarezerwowane krzykliwe wzory i duże kwiaty. Nie powinny tego unikać, ponieważ w starszym wieku niestety takich wzorów i kolorów należy unikać, ze względu na wygląd. Młodym kobietom wypada zaś wszystko i powinny z tego w pełni korzystać, dopóki mogą. Dla nich także odpowiednie będą kostiumy sportowe, które także występują w pięknych kolorach.

Dodaj odpowiedź