Pages Menu
TwitterFacebook

Opublikowane przez 28 Gru 2016 w Bez kategorii | 0 komentarzy

Najważniejsze kwestie dotyczące biustonosza

Najważniejsze kwestie dotyczące biustonosza

Nie chcesz nosić brudnej bielizny, więc nie noś też brudnego biustonosza. Biustonosze muszą być przebierane co dzień. Jeśli zaniedbujesz swój biustonosz, traci kształt i strukturę. Może to prowadzić do bólu pleców, tkliwości piersi, i wielu innych nieprzyjemności. Zasadą jest zakup co najmniej trzech biustonoszy. Musisz kupić te same trzy codzienne biustonosze: jeden do wyprania, jeden w zapasie i jeden do noszenia.

Pranie?

Należy zawsze postępować zgodnie ze wskazówkami pokazywanymi na metkach. Producenci znają swoje biustonosze. Niektóre biustonosze są bardziej delikatne niż inne. Jeśli wskazówki nie są obecne, należy wyprać biustonosze starannie – ale ręcznie. Użyj delikatnego mydła lub łagodnego detergentu. Potem należy wysuszyć biustonosze i osuszyć je na płaskiej powierzchni, z dala od światła słonecznego. Pralka prowadzi tylko do szybkiego zniszczenia biustonosza. Jeśli już trzeba z niej korzystać, wypierz biustonosze w delikatnym cyklu w zimnej wodzie. Nie zapomnij o rozdzielaniu kolorów. Zapnij wszystkie haczyki z tyłu lub z przodu i umieść je w worku na bieliznę przed umieszczeniem tych elementów w pralce. Nie należy umieszczać biustonoszy w suszarce! Jeśli trzeba, trzymaj nadal biustonosz w worku na bieliznę i susz go na najniższym możliwym trybie.

Jakie biustonosze powinnaś mieć w swojej szafie?

Najpopularniejsze codzienne biustonosze to te bezszwowe, w kolorach: nude, białym i kremowym. Dobrze jest, gdy mogą zapewnić dodatkowe wsparcie. Można również mieć codzienny biustonosz w kolorze czarnym, jeśli nosisz raczej ciemne ubrania. Jeśli są one ciągle prane mogą być szybko zużyte. Objawy znoszenia stanika to bruzdy na miseczkach i odpinające się ramiączka. Brak odpowiednio dobranego biustonosza może spowodować bóle w plecach, łopatkach, obszarze piersi i szyi. Biustonosze również należy wymieniać co sześć miesięcy. Kiedy wykazują oznaki zużycia, trzeba koniecznie wymienić swoje biustonosze na nowe.

O czym jeszcze nie można zapominać?

Ważną zasadą jest to, by Nosić biustonosz, który pasuje do stroju. Użyj idealnego biustonosza w celu zapewnienia właściwego dopasowania. Nie zapomnij też o odpowiednim dobraniu rozmiaru biustonosza. Zwróć też uwagę na ramiączka – powinny trzymać się mocno, ale równocześnie powinny być wygodne, bez uczucia uciskania. Poznałaś tutaj proste zasady odnoszące się do prania wyboru odpowiedniego biustonosza. Jeśli chcesz by twoje biustonosze mogły ci służyć jak najdłużej – dbaj o nie. Dzięki temu też Twoje ciało będzie czystsze, zdrowsze i szczęśliwsze. Twoje biustonosze będą służyły ci dłużej a kieszeń nie będzie lżejsza. Pamiętaj, że dobry czyli dobrze dobrany biustonosz to inwestycja dla siebie i swoich piersi, którą można zrobić.

Pamiętaj, że Twój biustonosz jest zużyty kiedy nie jest już wystarczająco wygodny. Jeśli kupisz zbyt luźny – pamiętaj że zacznie się rozciągać. Dlatego nie ma sensu taki zakup. Jeśli nie radzisz sobie z zakupem odpowiedniego biustonosza zawsze możesz zwrócić się po profesjonalną pomoc.

Dodaj odpowiedź