Pages Menu
TwitterFacebook

Opublikowane przez 11 Paź 2015 w Bez kategorii | 0 komentarzy

Pora na miękkie biustonosze

Pora na miękkie biustonosze

Istnieje wiele rodzajów biustonoszy na rynku, ale nie oszukujmy się większość z nich nie jest najbardziej wygodna do noszenia pod ubraniami, tym bardziej w upalny dzień. Jednak większość kobiet nie może tego zrobić by sobie odpuścić noszenie biustonosza lub też nie czują się komfortowo, gdy są bez stanika, a dla wielu kobiet taki biustonosz to jest rzecz niezbędna. Miękkie biustonosze są to takiego rodzaju biustonosze, który są bardzo popularne i to z wielu powodów, a jednym z nich jest fakt, że są one najbardziej komfortowym typem. Więc co Ty sądzisz o wyborze najlepszego, miękkiego biustonosza?

Czym właściwie jest taki miękki biustonosz i jak wyróżnia się na tle innych?

Jak sama nazwa może sugerować, miękki biustonosz jest w zasadzie bardziej miękkie, a więc bardziej wygodne niż większość biustonoszy na rynku. Na przykład wiele biustonosze są zazwyczaj związane z fiszbinami i mogą być niewygodne do noszenia. Miękka wersja biustonosza nie ma fiszbin. Zamiast nich u podstawy biustonosz często ma taśmę, która jest trochę szersza niż u większości biustonoszy, całość jest też wraz z ramiączkami, które mogą być wyściełane. Chociaż nie są one połączone, to wcale nie znaczy, że nie oferują takiego wsparcia jakie mają zapewnić. Wręcz przciwnie – dzięki nim biust jest bardzo stabilny.

Podobnie jak w przypadku innych typów miękki biustonosz również jest ogólnie dostępny w wielu różnych kolorach i stylach, więc zawsze można mieć pewność, że jesteś znaleźć idealny typ na każdą okazję.

Jak wybrać właściwy rozmiar jeśli chodzi o miękkie biustonosze?

Tak jak w przypadku każdego biustonosza, komfort i wsparcie jakie można uzyskać ze miękkiego biustonosza zostanie ustalona przez odpowiednie dopasowanie. Dlatego istotne jest, aby zakupić odpowiedni rozmiar i istnieje kilka prostych porad, które warto pamiętać przy ustalaniu wielkości.

Załóż biustonosz stań lekko do przodu, patrząc w lustro, jeśli masz prawidłowy rozmiar stanika piersi powinny wypełnić całą miseczkę. Jeśli są wybrzuszenia lub biust nie jest w stanie miseczki wypełnić, masz nieprawidłowy rozmiar. Oprócz sprawdzania rozmiaru miseczki, upewnij się, że sprawdziłaś ramiączka również. Ramiączka nie powinny uwierać w ramionach, ale nie powinny też być tak luźne, że ciągle spadają z ramienia. Dostosować je musisz w celu idealnego dopasowania;

Pasek z tyłu biustonosza powinien idealnie pasować również. Poproś kogoś by spojrzał jak on się układa na Twoich plecach i niech ta osoba spróbuje ci powiedzieć, czy pasek jest dobrze ułożony czy też widać, że coś gdzieś się źle układa.

Należy również sprawdzić i upewnić się, że skóra nie wisi nad paskiem na plecac. Jeśli tak jest – to wyraźny sygnał, że nie wybrałeś właściwego rozmiaru. Wybór najlepszego miękkiego biustonosza jest łatwiejszy, jeśli weźmiesz powyższe wskazówki pod uwagę przy zakupie nowego stanika. Szukasz najlepszego miękkiego biustonosza? W sieci internetowej możesz dzsiaj sprawdzić szeroki zakres stylów, kolorów i wzorów. Tam bez problemu kupisz dokładnie taki, jakiego potrzebujesz.

Dodaj odpowiedź