Pages Menu
TwitterFacebook

Opublikowane przez 23 Sty 2016 w Bez kategorii | 0 komentarzy

Problem dużych piersi

Problem dużych piersi

Wiele kobiet marzy o tym, żeby mieć duży biust. Jest on bowiem niewątpliwym symbolem kobiecości i naszej seksualności. Poza tym, większe biusty dużo bardziej podobają się wielu mężczyznom. Dla większości z nich idealny biust to minimum miseczka D. Nie każda kobieta zdaje sobie jednak sprawę z tego, co tak naprawdę duży biust może oznaczać. Przede wszystkim, może on najzwyczajniej w świecie przeszkadzać jego właścicielce w wykonywaniu wielu czynności. Bardzo utrudnione jest z pewnością dla niej uprawianie jakiegokolwiek sportu. Bez specjalistycznego, sportowego stanika nie ma nawet mowy o żadnym sporcie. Jest to duży dyskomfort dla biustu, a nawet ból. Poza tym, duże piersi są po prostu ciężkie i bardzo obciążają kręgosłup. Często pojawiają się bardzo przykre i uciążliwe dolegliwości bólowe. Wiele pań skarży się na to, że nie jest w stanie normalnie funkcjonować. Niektóre z nich decydują się nawet na operację pomniejszenia piersi i odessania z nich tłuszczu. Są to jednak bardzo radykalne rozwiązania.

Najlepszym sposobem jest oczywiście wybór odpowiedniego stanika. W przypadku dużego biustu jest to wręcz kluczowe. W dzisiejszych czasach w wielu sklepach z bielizną pojawiają się już ładne i modne modele biustonoszy w dużych rozmiarach. Do niedawna można było wybierać jedynie spośród zwykłych białych staników z grubymi ramiączkami. Dzisiaj również polskie firmy szyją większe rozmiary miseczek swoich staników i sprzedają się one doskonale. Najlepszym wyjściem jest w tym celu udanie się do profesjonalnej brafitterki, która powinna dopasować stanik idealnie. Panie te wiedzą, w jaki sposób to zrobić, aby klient był zadowolony. Kluczowe jest oczywiście dokonanie pomiarów za pomocą miary krawieckiej. Należy zmierzyć obwód biustu i obwód pod biustem. Wiele pań z dużymi piersiami popełnia błąd polegający na kupowaniu zawsze tego samego rozmiaru bielizny. Okazuje się jednak, że nawet w ramach jednego producenta można spotkać duże różnice w rozmiarach. Wiele zależy również od fasonu stanika. Dlatego zawsze trzeba go mierzyć. Ekspedientki w sklepach z bielizną świetnie radzą sobie z tym tematem i bardzo chętnie pomagają. Często są one w stanie doradzić doskonały wybór.

Poza doborem odpowiedniego biustonosza, trzeba pomyśleć również o wzmocnieniu mięśni kręgosłupa. Dzięki temu dużo łatwiej zniosą one ciężar. Przede wszystkim, koniecznie trzeba regularnie ćwiczyć. Poza tym, dobrym rozwiązaniem są także masaże kręgosłupa w profesjonalnym gabinecie. Pozwalają one bowiem na znaczne złagodzenie napięcia i bólu.

Dodaj odpowiedź