Pages Menu
TwitterFacebook

Opublikowane przez 30 Sty 2016 w Bez kategorii | 0 komentarzy

Profesjonalna brafitterka

Profesjonalna brafitterka

Większość kobiet jest przekonana o tym, że potrafią one idealnie dopasować biustonosz do swoich piersi i nie mają one z tym najmniejszego problemu. Robią to przecież od wielu lat i są w tym temacie ekspertkami. Poza tym, kobiety same wybierają swoje biustonosze praktycznie od dzieciństwa. Zazwyczaj mama lub starsza siostra uczy je prawidłowego dopasowania obwodu oraz wielkości miseczki. Okazuje się jednak, że wiele kobiet przez całe swoje życie od wczesnej młodości kupuje staniki dokładnie w tym samym rozmiarze. Niektóre z nich nawet ich nie mierzą, tylko ufają producentowi bielizny.

Jest to jednak ogromny błąd, ponieważ nasze piersi zmieniają się bardzo wraz z wiekiem. Poza tym, producenci stosują też całkiem inną rozmiarówkę. Nasze polskie produkty znacznie różnią się rozmiarami od brytyjskich staników. Poza tym, nawet w ramach jednego producenta, staniki mogą mieć całkiem inne wymiary. Wiele zależy tutaj już od fasonu określonego stanika i jego kroju. Należy zawsze mierzyć biustonosz, kiedy chcemy go zakupić.

Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług profesjonalnej, licencjonowanej brafitterki. Taka osoba ma ukończone odpowiednie kursy dopasowywania biustonoszy i potrafi to robić bezbłędnie. Najczęściej posiada on własny sklep z bielizną, lub jest zatrudniona w jakimś firmowym sklepie. Z jej usług można skorzystać już całkowicie za darmo w większości polskich miast. Coraz więcej kobiet decyduje się na ten krok i odwiedza brafitterkę. Dokonuje ona najpierw dokładnych pomiarów biustu oraz obwodu pod biustem. Następnie proponuje konkretne rozmiary staników. Najważniejsze, to zmierzyć jak najwięcej z nich. Może się bowiem okazać, że nasz biust najlepiej prezentuje się w rozmiarze niestandardowym. Warto być otwartym na propozycje, ponieważ niekiedy szukamy całkowicie czegoś innego, niż tak naprawdę nam służy. Koniecznie, po przymierzeniu stanika, trzeba na niego założyć również swoją bluzkę. Zależy nam bowiem na tym, żeby piersi wyglądały dobrze pod każdą bluzką. Panie przekonują się powoli do usług brafitterki, ponieważ dostrzegają, że jest w stanie ona dobrać naprawdę idealny stanik, który nigdzie się nie wpija i nie przeszkadza, a przy okazji doskonale podtrzymuje piersi i zapewnia im stabilizację. Dobrze dopasowany stanik powinien również odciążać kręgosłup i dawać mu ukojenie.

Dodaj odpowiedź