Pages Menu
TwitterFacebook

Opublikowane przez 14 Sty 2016 w Bez kategorii | 0 komentarzy

Specjalistyczna bielizna

Specjalistyczna bielizna

Każda z nas widzi jakieś wady w swoim ciele. Często nawet szczupłe i zgrabne panie miewają liczne kompleksy i wstydzą się niedoskonałości swojego ciała. Najczęściej wydaje nam się oczywiście, że jesteśmy za grube. Kiedy przychodzi wielki dzień i chcemy założyć piękną sukienkę, zwykle zastanawiamy się, czy nasze ciało nie będzie się z niej wylewało, lub nie będą jej szpeciły brzydkie fałdki tłuszczu. Doskonałym rozwiązaniem jest w takiej sytuacji zaopatrzenie się w bieliznę modelującą, czyli bieliznę do zadań specjalnych.

Jest to bowiem bielizna, która idealnie modeluje sylwetkę i potrafi jej odjąć nawet kilka centymetrów i dwa rozmiary. Każda kobieta powinna posiadać taką bieliznę w swojej szufladzie i zawsze pamiętać o niej na wielkie wyjścia. Taka bielizna najczęściej jest bezszwowa. Dzięki temu, jest ona całkowicie niewidoczna pod sukienką. Nikt nie jest w stanie dostrzec jej konturów. Poza tym, wykonana jest ona z gładkiego materiału, który w ogóle nie odznacza się od skóry. Bielizna ta posiada najczęściej paski silikonu, które utrzymują ją na miejscu. Dzięki temu nie przesuwa się ona nawet, kiedy tańczymy, czy też skaczemy. Jest to niezwykle ważne, ponieważ nikt nie chce pokazać wielkich gaci pod seksowną sukienką.

Istnieje wiele modeli takiej bielizny. Mogą być to gorsety, ale również halki i majtki. Te ostatnie najczęściej występują z długimi nogawkami i z podniesionym stanem. Niekiedy kończą się aż pod biustem. Ich zadaniem jest idealne wywłaszczenie brzucha, tak aby nie był on widoczny pod sukienką. Poza tym, zmniejszają one znacznie obwód w talii i w udach. Jest to najczęściej wybierany model przez wszystkie panie, którym zależy na zgubieniu kilku centymetrów tu i ówdzie. Bielizna modelująca najczęściej występuje w dwóch podstawowych kolorach – cielistym i czarnym. Jest to bowiem najbardziej praktyczny wybór pod każdą sukienkę. Nie ma możliwości, aby bielizna ta była widoczna przez inne osoby. Każda kobieta powinna posiadać taki komplet bielizny, ponieważ sprawdza się on idealnie w sytuacjach dla nas ważnych, kiedy chcemy wyglądać możliwie najlepiej. Wiele pań decyduje się na wybór takiej bielizny na przykład pod suknię ślubną, aby wyglądać jeszcze szczuplej i bardziej atrakcyjnie. Minusem tej bielizny jest niewątpliwie jej cena. Jeżeli wybierzemy bowiem jeden z lepszych modeli, musimy za niego zapłacić minimum sto pięćdziesiąt złotych. Warto jednak poświęcić pieniądze i czuć się doskonale. Koniecznie trzeba jednak pamiętać o tym, żeby zawsze kupować taką bieliznę o rozmiar mniejszą niż zazwyczaj. Być może ciężko będzie nam ją na siebie włożyć, jednakże efekty powinny być dosłownie zniewalające.

Dodaj odpowiedź